Loading...
Matkad looduses2018-12-03T10:14:54+00:00

fatbike • kanuud • meresüstad • räätsad

Väikesündmused

Oleme võtnud eesmärgiks korraldada erinevaid meelahutuslikke,  sportlikke ja harivaid tegevusi ka väiksematele seltskondadele.

TEIE ÜRITUS

Tellige meid oma sündmusele  ja koostöös teiega paneme kokku sobiva programmi: disc-golf, 3D vibustlaskmine, slackline- lindil kõndimine, seiklusmängud, aerusurf ja meresüstadega sõitmine või retk loodusesse.

ÖKOTURISM

Seikluspartner paikneb Pärnumaal Lääneranna vallas Paatsalu Lahe kaldal,  lähedal asuvad nii Matsalu looduskaitseala roostike ja rannikumärgaladega, Kasari ja Paadrema  jõed looduslike  jõesängide ja üleujutusaladega, Kalli-Oidrema puisniit pärandkooslustega,  Heinlaid  Tõstamaal, Oosäär ja Varbla laiud, Puhtulaid, Soontagana maalinn, Tuhu  soo ja Nätsi-Võlla raba. Lisaks ümbritsevad suured  metsamassiivid erinevate ulukitega.

Maailma mastaabis on see erakordne kooslus nii väiksel maaalal, kutsume teidki sellest osa saama.

  • Meresüsta-, aerusurfi- ja kanuumatkad erinevates Pärnumaa lahtedes ja laidudel. Viime teid kohtadesse, kuhu nii lihtsalt ei satu.
  • Väljasõidud rabadesse, matkaradadele ja looduskaunitesse kohtadesse, nii jalgsi, fatbike– rataste kui ka räätsadega. Alati jääb võimalus kõike kombineerida.

Matkadel vaatleme linde, otsime loomajälgi,  teeme pilte, räägime loodusest ja keskkonnast.

Sündmuste toimumisest anname teada läbi kodulehe ja Seikluspartneri facebooki, kus on info toimumisaja, maksumuse, tegevuste  ning registreerumise kohta.

tutvu tegevustega

Küsi pakkumist!

EESNIMI *
PEREKONNANIMI *
EMAIL *
TELEFONI NUMBER

TEEMA

TEADE